GD.25090050
Merk:
Interduct
Op voorraad Vóór 15:00 uur besteld, morgen geleverd thuis of op de klus
Waarom zie ik geen prijs?
Interduct Customer Service
Productbeschrijving
De Geluiddemper spirobuis star 50 van Interduct, met SKU GD.25090050, is ontworpen voor toepassing in ventilatiesystemen waar geluidsreductie vereist is. Deze geluiddemper heeft een nominale kanaaldiameter van 250 mm en een totale lengte van 900 mm, met een isolatiedikte van 50 mm. Het product is vervaardigd uit Sendzimir verzinkt staal, zowel voor de binnen- als buitenbuis, en is uitgerust met voorgemonteerde afdichting voor een optimale aansluiting. De dempingseigenschappen variëren per frequentie, met een demping van 4 dB bij 63 Hz, 6 dB bij 125 Hz, 14 dB bij 250 Hz, 24 dB bij 500 Hz, 26 dB bij 1000 Hz, 21 dB bij 2000 Hz, 13 dB bij 4000 Hz en 8 dB bij 8000 Hz. Dit product is geschikt voor gebruik in situaties waar geluidsisolatie van ventilatiekanalen noodzakelijk is, en biedt een effectieve oplossing voor het verminderen van geluidsoverlast in industriële en commerciële omgevingen.
Korte specificaties
Categorie
Geluiddempers
Diameter
250 mm
Merk
Interduct
Druk om carrousel over te slaan
Bijhorende producten
Verloop spirobuis Ø250-125mm | Safe
Geluiddemper spirobuis star 50 | Ø100x900 mm
Geluiddemper spirobuis star 50 | Ø125x900 mm
Geluiddemper spirobuis star 50 | Ø160x900 mm
Geluiddemper spirobuis star 50 | Ø200x900 mm
Zadelstuk spirobuis Ø125mm | Buis Ø150-160mm | Safe
Zadelstuk spirobuis Ø160mm | Buis Ø180-200mm | Safe
Documentatie
Technische informatie_Venttrade_Starre geluiddemper_GD.pdf
download Download
Specificaties
Diameter
250 mm
Flexibel
Nee
Aansluiting 1
Insteekeind
Aansluiting 2
Insteekeind
Soort isolatiemateriaal
Glaswol (MW)
Isolatiedikte
50 mm
Werkende lengte
900 mm
Max. mediumtemperatuur (continu)
250 °C
Nom. kanaaldiameter
250 mm
Met voorgemonteerde afdichting
ja
Dampremmende laag
Nee
Materiaal binnenbuis
Sendzimir verzinkt staal
Materiaal buitenbuis
Sendzimir verzinkt staal
Met kern/kegel
Demping 125 Hz
6 dB
Demping 250 Hz
14 dB
Demping 500 Hz
24 dB
Demping 1000 Hz
26 dB
Demping 2000 Hz
21 dB
Demping 4000 Hz
13 dB
Met geweven afschermdoek
Demping 63 Hz
4 dB
Demping 8000 Hz
8 dB
Aanbevolen
Staffelkorting
Diameter (mm)
200 - 299 mm
Lengte (mm)
900 - 999 mm