SL6.152.1000
Merk:
Dutch Environment Corp. (DEC)
Op voorraad Vóór 15:00 uur besteld, morgen geleverd thuis of op de klus
Waarom zie ik geen prijs?
Interduct Customer Service
Productbeschrijving
De Demper DEC Sonodec 25 TRD Non-Woven met SKU SL6.152.1000 van Dutch Environment Corp. (DEC) is een flexibele geluidsdemper met een nominale kanaaldiameter van 152 mm en een werkende lengte van 1000 mm. Dit product is ontworpen voor toepassing in ventilatiesystemen en andere luchtverplaatsingssystemen waar geluidsreductie vereist is. De demper is vervaardigd uit een combinatie van glaswol (MW) en aluminiumlaminaat, wat bijdraagt aan de geluidsdemping bij verschillende frequenties, met een demping van 12,20 dB bij 63 Hz en tot 38,30 dB bij 2000 Hz. De isolatiedikte bedraagt 25 mm en de demper is voorzien van voorgemonteerde afdichting voor een efficiënte aansluiting. De maximale mediumtemperatuur voor continu gebruik is 140 °C. De demper heeft insteekeinden aan beide uiteinden voor eenvoudige installatie en is geschikt voor toepassingen waar flexibiliteit en geluidsreductie van belang zijn.
Korte specificaties
Categorie
Geluiddempers
Diameter
152 mm
Merk
Dutch Environment Corp. (DEC)
Druk om carrousel over te slaan
Bijhorende producten
WTW Zehnder ComfoAir Standard 300 BS R P
FSet Zehnder ComfoD 350/450/550 | G4+F7 | OEM | 2pce
FSet Zehnder ComfoAir 350/500/550 | G4+F7 | OEM | 2pce
FSet Zehnder ComfoAir 350/500/550 KST | G4 | HM | 2pce
WTW Zehnder ComfoAir Standard 300 BS L P
Demper DEC Sonodec 25 TRD Non-Woven | Ø152x500mm
Droogsifon Zehnder ComfoAir Q/E/Standard 300
Documentatie
Technische specificaties_Flexibele geluiddemper_DEC_Non-woven.pdf
download Download
Technical specifications_Sound attenuator_DEC_Flexible.pdf
download Download
Technische spezificationen_Schalld-mpfer_DEC_Flexibel.pdf
Specificaties
Diameter
152 mm
gtin
Flexibel
ja
Aansluiting 1
Insteekeind
Aansluiting 2
Insteekeind
Soort isolatiemateriaal
Glaswol (MW)
Isolatiedikte
25 mm
Werkende lengte
1000 mm
Max. mediumtemperatuur (continu)
140 °C
Nom. kanaaldiameter
152 mm
Met voorgemonteerde afdichting
ja
Dampremmende laag
Nee
Materiaal binnenbuis
Overig
Materiaal buitenbuis
Aluminiumlaminaat
Met kern/kegel
Nee
Demping 125 Hz
10.90 dB
Demping 250 Hz
29.70 dB
Demping 500 Hz
Demping 1000 Hz
29 dB
Demping 2000 Hz
Demping 4000 Hz
Met geweven afschermdoek
Demping 63 Hz
Demping 8000 Hz
Aanbevolen
Staffelkorting
Diameter (mm)
100 - 199 mm
Lengte (mm)
1000 - 1999 mm